Servis kotlov

Servis kotlov

Aj váš kotol už doslúžil a hľadáte technika na výmenu vášho starého kotla za moderný plynový kondenzačný kotol alebo elektrokotol?  Hľadáte technika na odborné spustenie kotla do prevádzky alebo na záručný a pozáručný servis kotla? Ste na správnom mieste!
Som autorizovaným servisným partnerem popredných výrobcov plynových a elektrických kotlov značiek Junkers, Viessmann, Buderus, Protherm, Vaillant a zabezpečím pre Vás kompletný záručný a pozáručný servis, spustenie nových kotlov do prevádzky.  V prípade potreby tiež sprostredkujem služby revízneho technika na vystavenie revízie nového plynového kotla. Objednajte si obhliadku u Vás a dohodneme ďalšie podrobnosti.

Zabezpečím pre Vás pravidelné ročné preventívne servisné prehliadky Vášho kotla. Už sa nemusíte báť unikajúceho plynu alebo pokazeného kotla uprostred najväčšej zimy. Prečítajte si viac o  servisnej prehliadke kotla. Pravidelnú preventívnu  prehliadku kotla odporúčajú aj výrobcovia kotlov minimálne raz do roka po skončení vykurovacej sezóny.

Vzhľadom k počtu inštalácií plynových kotlov a ohrievačov vody typu B, t.j. komínové, v priestoroch kúpelní, kde prípadný únik spalín môže spôsobiť ujmu na zdraví či smrť, ponúkam nástenný detektor oxidu uholnatého od firmy Honneywell len za 55,- Eur. Tento detektor môže včasným varovaním zachrániť život Vám a Vašim blízkym.

Mojim zákazníkom ponúkam  evidenciu ročných prehliadok zdarma. Na základe tejto evidencie sa Vám postarám o každoročný servis. Už nikam nevoláte, zavolám Vám a dohodneme termín ročnej prehliadky Vášho kotla.

Kotle Junkers
Kotle Viessmann
Kotle Buderus
Kotle Protherm
Kotle Vaillant